Prekinis ženklas „Gudrus šildymas” priklauso Uždarajai akcinei bendrovei Arfidas, kuri nuo 2002 metų rūpinasi savo pastoviais klientais.

Esame Valstybinės energetikos inspekcijos atestuota energetikos įmonė, turinti daugiau nei 100 darbuotojų. Įmonės branduolį sudaro daugiau nei 10 metų įmonėje dirbantys savo srities profesionalai-inžinieriai.

Geriausiai išmanome inžinerinių sistemų energetikos sritį. Mūsų siūlomi sprendimai, anot mūsų esamų klientų, yra efektyvūs ir patikimi. Mūsų įmonė veikia daugiau kaip 18 metų. Per šį laikotarpį, mūsų specialistai įgavo daug vertingos patirties, specialių įgūdžių. Įgavome partnerių, tiekėjų ir klientų pasitikėjimą, kurį pelnome už profesionalumą, atsakomybę ir laiku vykdomus įsipareigojimus.

Verslo ir privatiems klientams teikiame šias paslaugas-sprendimus (į paslaugas įeina montavimas ir garantinis/pogarantinis aptarnavimas):

  • Saulės elektrinės.
  • Išmanios elektromobilių krovimo stotelės.
  • Šilumos siurbliai oras-vanduo.
  • Oro kondicionieriai.

 

Esame išskirtiniai tuo, kad vadovajamės principu – maksimalus rezultatas minimaliomis sąnaudomis. Kiekvieną projektą įgyvendiname, eliminuodami perteklines grandis, taip užtikrindami greitesnį Jūsų investicijos atsiperkamumą.