Ar žinai, kuo skiriasi išmani Smart EV elektromobilių krovimo stotelė nuo įprastos?

Du svarbiausi privalumai:

#1

Smart EV inžinierių sukurta įkrovimo stotelė veikia kartu su saulės elektrine.

Įkrovimo stotelė reguliuoja krovimo galią pagal Jūsų saulės elektrinės momentinę elektros energijos gamybą. Įkrovimo stotelė prisijungia prie visų gamintojų, tipų ir galios saulės elektrinės keitiklių (inverteriu).

Tai įgalina įkrauti elektromobilį tiesiai iš Jūsų saulės elektrinės, nepateikiant pagamintos elektros energijos į tinklą ir tuo pat metu nemokant saugojimo mokesčio.

#2

Smart EV inžinierių sukurta elektromobilių įkrovimo stotelė išmaniai prisitaiko prie Jūsų leistinos elektros energijos įvado galios ir momentinio vidaus tinklo elektros energijos vartojimo.

Vykstant elektromobilių įkrovimui ir namuose ijungus daug elektros prietaisų tuo pačiu metu (pvz., kaitlentė, orkaitė, šilumos siurblys ir kt.), įprastų įkrovimo stotelių savininkai greitai nusivils – iš vėl išmušė elektros saugiklius…

Tokių problemų nepatirsite, jei Jūs įsirengsite Smart EV inžinierių sukurtą elektromobilių įkrovimo stotelę. Ji išmaniai paskirstys ir užtikrins saugų Jūsų elektromobilių įkrovimą tuo pačiu metu, nepriklausomai nuo to, kokius elektros energijos prietaisus namuose būsite įjungę.

eks-smart-ev

Galimi variantai:

 

  • Smart EV stotelė yra skirta individualiems namams, daugiabučių parkingams, ofisams.
  • Su „smart“ prisitaikymu prie tinklo ir saulės gamybos arba su RFID prieigos raktais valdoma prieiga su automatine apskaita.
  • Su TYPE1 arba su TYPE2 jungtimis.
  • Su skirtingais kabelio ilgiais nuo 3 iki 10 ir daugiau metrų.
  • Skirtos vienfaziam ar trifaziam automobilio krautuvui.
  • Su individualiu galios ir elektros energijos skaitikliu.
  • Su WiFi arba Bluetooth valdymu ir stebėjimu mobiliojoje aplikacijoje.

 

Viską galima komplektuoti individualiai ir pagal Jūsų turimą biudžetą!

Sakysite, kad yra paprastesnis ir lengvesnis sprendimas – padidinti namo elektros įvado galią!

 

Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad didėjant elektromobilių skaičiui Lietuvoje, gyvenamuosiuose rajonuose elektros galios rezervai bus išnaudoti. O įsirengę mūsų išmaniąją elektromobilių įkrovimo stotelę, būsite vienu žingsniu priekyje.

 

Kiekviena mūsų parduodama ir atestuotų darbuotojų įrengiama elektromobilių įkrovimo stotelė Smart EV yra komplektuojama individualiai, atsižvelgiant į kliento esamus ir/ar planuojamus poreikius.

Informacija atnaujinta 2020-10-30.